امام حسن عسکری (عليه ‌السلام):دو خصلت است که بالاتر از آن چیزی نیست: ایمان به خدا و سود رساندن به برادران.بحار الأنوار، ج ٥٣، ص ١٩١

موقعیت ما

سوالات متداول

چرا نمی تونم دانلود کنم ؟ چرا سرعت دانلودم کمه ؟

در صفحه ی دانلود فیلم ها، پایین تر از محل پخش آنلاین فیلم، چند دکمه ی رنگی وجود دارد، ابتدا کیفیت مورد نظر خود را انتخاب نمایید، سپس روی آن کلیک راست نمایید و لینک فیلم را کپی کنید و در نهایت با استفاده از نرم افزار اینترنت دانلود منیجر فایل را دانلود نمایید.

به شما توصیه می کنیم که حتما آخرین نسخه ی این نرم افزار را دانلود و نصب کنید و اگر در استفاده از این نرم افزار با مشکلی مواجه شدید، در انجمن آلاء از دیگر دوستان و دانش آموزان کمک بگیرید.

فیلم ها را دانلود کردم، ولی نمی توانم پخش کنم، چرا؟

در اکثر مواقع مشکل از پلیر شما هست که کدک ( codec ) های لازم برای پخش فیلم های آلاء را ندارد، لذا به شما توصیه می کنیم که آخرین نسخه ی نرم افزار pot player را دانلود و نصب نمایید و از آن به بعد فیلم ها را با این نرم افزار قدرتمند تماشا کنید تا کیفیت بیشتری را تجربه نمایید.

همچنین دقت نمایید که این نرم افزار دارای دو نسخه ی مختلف می باشد که شما می بایست نسخه ای که دارای کدک های تصویری هست را دانلود نمایید که به آن نسخه ی dvbsupport هم می گویند.

چرا پخش آنلاین برای من کار نمی کند ؟

این می تواند دو دلیل داشته باشد، اول اینکه دقت نمایید که از آخرین نسخه ی مرورگر استفاده می کنید.
( به شما توصیه می کنیم که ازمرورگر های متن باز مثل گوگل کروم یا فایرفاکس استفاده نمایید )

مورد دوم، دستگاه هایی که دارای نرم افزار اینترنت دانلود منیجر هستند، گاهی اوقات نرم افزار idm جلوی پخش آنلاین فیلم را می گیرد و با نشان دادن پیامی از شما می خواهد که فیلم را دانلود نمایید، که ما هم به شما توصیه می کنیم که همین کار را نمایید تا این را بتوانید به دیگر دوستان خود نیز بدهید.

( اگر بخواهید می توانید در تنظیمات اینترنت دانلود منیجر، تنظیم کنید که مزاحم شما نشود :)) )

آیا می توان این فیلم ها را بر روی dvd سفارش داد ؟

تمام محصولات آلاء رایگان و تنها قابل دانلود از سایت آلاء  می باشند و امکان سفارش یا ارسال آنها بر روی dvd  موجود نیست.

فرم تماس با ما
حامیان توسعه عدالت آموزشی

با کلیک رو تبلیغات های زیر به آلاء کمک کنید...