شیمی

می خوایم شیمی دهم رو به شما درس بدیم، که در کتاب درسی به عنوان شیمی(1) ارائه شده، این کتاب رو می خوایم به طور کامل یاد بگیریم، از طرفی تمرینات متعددی داریم در کتاب که انتشارات مهر و ماه توسط استاد انوشه نوشته شده که کتاب کار هست، پاسخ نداره ولی ما اینجا تموم تمرین ها و سوال های خوبش رو حل خواهیم کرد. و آموزش خواهیم داد، امیدواریم که استفاده ی لازم رو بکنید.

در مورد کتاب شیمی دهم یا شیمی(1) یه مطالبی رو لازمه بگیم، در این کتاب برخی از مطالب مهم که با توجه به بقیه ی مطالب کتاب، جا داشت بیاد، خوب نیومده مثل الکترونگاتیوی، شکل هندسی و خیلی چیزای دیگه اما در حد تمرین و یا یکی دو جمله از اینا استفاده شده :| 

حالا ما در این صحبت هایی خواهیم کرد به نظرم باید بگیم که اگه یه دانش آموز بخواد با یه پایه قوی بره بالا تر، شیمی(2) یا شیمی یازدهم رو سال بعد با یه پایه قوی تر و با یه علاقه بیشتر دنبالش بره و یاد بگیره، لازمه اش اینه که ما اینجا کمبودهای کتاب های درسی رو یه جورایی جبران کنیم.

کتاب درسی رو یاد می گیریم، چیزایی هم که بهتر بود باشه و نیست در کتاب که احتمالا سال بعد به کتاب اضافه بشه رو سعی می کنیم بگیم.

موفق و موید باشید

مشارکت